Metacon LED scherm buiten

Metacon

Moordrecht

LED scherm buiten

Gevel led-scherm Metacon

OFFERTE OP MAAT

Klaar om je eigen scherm te bespreken?

Vraag direct een vrijblijvende offerte aan of neem contact op met één van onze LED specialisten.

Gevel LED scherm bij Metacon

Metacon, een toonaangevende specialist in metaalconstructies, wilde hun zichtbaarheid versterken met een opvallend LED-scherm bij hun hoofdkantoor in Moordrecht. Gelegen langs een drukke snelweg, bood dit de perfecte gelegenheid om hun branding en communicatie naar een hoger niveau te tillen.

Wat was de wens?

Metacon wilde een LED-scherm dat continu zichtbaar is, zowel overdag als ‘s nachts, en dat flexibel in te zetten is voor verschillende communicatiedoeleinden, van promoties tot bedrijfsinformatie.

Van ontwerp tot montage: Het proces

Na een grondige analyse van de locatie, ontwikkelden we in onze werkplaats een op maat gemaakt ontwerp voor het LED-scherm, inclusief een stevige bevestiging aan de gevel. Tijdens het proces stemden we alle technische details nauwkeurig af met Metacon om ervoor te zorgen dat het scherm voldeed aan hun wensen qua helderheid en duurzaamheid. De installatie werd zorgvuldig uitgevoerd door ons eigen montageteam, waarbij rekening werd gehouden met de specifieke eigenschappen van het gebouw en de omgeving.

Het resultaat: Een eyecatcher langs een drukke snelweg

Het eindresultaat is een outdoor 10.0 mm LED-scherm dat niet alleen een impact maakt op de naamsbekendheid, maar ook bijdraagt aan de merkbeleving van Metacon. Dankzij de moderne technologie is het scherm duidelijk zichtbaar onder alle omstandigheden en is het eenvoudig te beheren. Het outdoor scherm speelt een cruciale rol in het versterken van de communicatie en zichtbaarheid van Metacon, zowel voor passerend verkeer als bezoekers.

L2L-minicase-Metacon-03
Mark van Rhee
Mark van Rhee
Salesmanager L2L Ledscreens
L2L Ledscreens Vlierbaan 11 2908 LR Capelle aan den IJssel Nederland


Wij leveren uitsluitend professionele LED-schermen vanaf 2m². Aanvragen voor TV-formaten worden niet in behandeling genomen.




Let op: De minimale afmeting is 2m² (bijv. 1x2m of 2x1m). Gebruik meters, geen millimeters.
L2L Ledscreens logo in het wit

Download Brochure als PDF document

L2L Ledscreens logo in het wit
Hartelijk dank!

We gaan zo snel mogelijk met u offerte aanvraag aan de slag zodat ook u meedoet aan onze Lentekriebels actie.

L2L Ledscreens logo in het wit
Hartelijk dank!
We bellen u zo snel mogelijk terug.

Binnen één werkdag een offerte!

Benieuwd naar welke investering er nodig is? Vul de volgende velden zo volledig mogelijk in.

L2L Ledscreens logo in het wit
Hartelijk dank!

We nemen zo snel mogelijk contact met u op zodat ook u meedoet aan onze Lentekriebels actie.

L2L Ledscreens logo in het wit
Bel mij terug!
Of maak een afspraak!
We bellen je zo snel mogelijk terug.
L2L Ledscreens logo in het wit
Hartelijk dank!
voor uw aanvraag.

We gaan ermee aan de slag en zullen u binnen één werkdag een offerte toesturen. Heeft u nog vragen of opmerkingen neem gerust contact met ons op.

L2L Ledscreens logo in het wit
Hartelijk dank!
voor het invullen van ons formulier.

We doen ons best om zo snel mogelijk contact met u op te nemen.

L2L Ledscreens logo in het wit
Hartelijk dank!
voor uw offerte aanvraag.

We gaan ermee aan de slag en zullen u binnen één werkdag een offerte toesturen. Heeft u nog vragen of opmerkingen neem gerust contact met ons op.